Nie żyje podinsp. Małgorzata Bigos. Zginęła wchodząc na ściankę wspinaczkową

68 113357

W niedzielę zginęła tragicznie podinsp. Małgorzata Bigos, kierownik Sekcji Psychologów Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Policjantka zginęła podczas wejścia na ściankę wspinaczkową.

 

„Nigdy nie pozostawała obojętna na krzywdę drugiego człowieka. Zawsze starała się doradzić, wesprzeć słowem, czy gestem. Będziemy wspominać Małgosię jako osobę niezwykle pogodną i pełną życia, serdeczną i oddaną służbie” – tak lubelscy policjanci wspominają podinsp. Małgorzatę Bigos.

 

Pasją podinsp. Małgorzaty Bigos był sport. Od momentu wstąpienia do służby w policji, czyli od 1999 r. wielokrotnie uczestniczyła w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Pływaniu. Rywalizowała też w Mistrzostwach Polski w Pływaniu „Masters”, zdobywając złote medale.

 

Dwa lata temu wzięła udział w Pływackiej Morskiej Sztafecie Policyjnej. Razem z jedenastoma kobietami przez 400 kilometrów w systemie sztafetowym płynęła ze Świnoujścia, aż do Krynicy Morskiej.

 

Zginęła tragicznie, podczas niedzielnego wejścia na ściankę wspinaczkową – spadła z wysokości. Miała 43 lata.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.