Nie żyje lubiana, wieloletnia dyrektor szkoły. Wychowała całe pokolenia uczniów

świeczniki
Świeczniki | fot. Adobe Stock

Ogromny smutek w Lublinie. W wieku 60 lat zmarła nagle pani Elżbieta Pieczonka, wieloletnia dyrektor Szkoły Podstawowej nr 43 w Lublinie. Uczniowie i nauczyciele są zszokowani. „Najlepszy pedagog i nauczyciel, jakiego miałam” – wspomina jedna z byłych uczennic.

Nie żyje Elżbieta Pieczonka

W poniedziałek (25.03) na stronie Szkoły Podstawowej nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie pojawiła się smutna wiadomość o śmierci dyrektor Elżbieta Pieczonka. Zmarła w wieku 60 lat. Po jej śmierci wyrazy współczucia przekazali rodzinie i bliskim przekazali m.in. nauczyciele, uczniowie i pracownicy szkoły.

„Wspaniała dyrektor, nauczycielka i wychowawczyni wielu pokoleń uczniów. Skromna, pogodna, pomocna, życzliwa, pełna pomysłów i zaangażowana w swoją pracę. W każdej sytuacji gotowa otoczyć swoich wychowanków i pracowników troską i matczyną opieką. Pozostanie na zawsze w naszych sercach i pamięci” – piszą o śp. Elżbiecie Pieczonce pracownicy szkoły.

Msza święta pożegnalna od Społeczności Szkolnej Szkoły Podstawowej nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie odbędzie się we wtorek 26 marca o godzinie 13:00 w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Lublinie.

Nie żyje wieloletnia dyrektor szkoły w Lublinie

Pani Elżbieta Pieczonka sprawowała funkcję dyrektora Szkoły podstawowej nr 43 nieprzerwanie od 2007 roku.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.