Ważny temat? Prześlij newsa!

Nie zauważył mężczyzny na przejściu, doszło do potrącenia. Pieszy z obrażeniami głowy trafił do szpitala

Spotted Lublin

W piątek wieczorem na jednej z ulic w Lublinie doszło do groźnie wyglądającego wypadku na przejściu dla pieszych. Kierujący toyotą wjechał w mężczyznę na pasach. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu. Potrącenie na al. Andersa Do wypadku doszło w piątek (5.08) około godz. 21 na al. Andersa w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że […]

Potrącenie mężczyzny na przejściu dla pieszych na al. Anders

Potrącenie mężczyzny na przejściu dla pieszych na al. Andersa | Janusz Żychowicz

W piątek wieczorem na jednej z ulic w Lublinie doszło do groźnie wyglądającego wypadku na przejściu dla pieszych. Kierujący toyotą wjechał w mężczyznę na pasach. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Potrącenie na al. Andersa

Do wypadku doszło w piątek (5.08) około godz. 21 na al. Andersa w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący toyotą poruszał się w kierunku ul. Mełgiewskiej. Zbliżając się do przejścia dla pieszych, nie zauważył idącego pasami mężczyzny. Kierowca toyoty potrącił pieszego.

Pokrzywdzony ok. 60-letni mężczyzna z miejsca wypadku został odwieziony przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Z przekazanych nam informacji wynika, że doznał on urazu głowy.

Na miejscu wypadku pracują policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Kierowcy napotkają tu na utrudnienia. Zablokowany jest lewy pas ruchu.

Potrącenie mężczyzny na przejściu dla pieszych na al. Andersa
Potrącenie mężczyzny na przejściu dla pieszych na al. Andersa | Janusz Żychowicz
Potrącenie mężczyzny na przejściu dla pieszych na al. Andersa
Potrącenie mężczyzny na przejściu dla pieszych na al. Andersa | Janusz Żychowicz
Potrącenie mężczyzny na przejściu dla pieszych na al. Andersa
Potrącenie mężczyzny na przejściu dla pieszych na al. Andersa | Janusz Żychowicz
Potrącenie mężczyzny na przejściu dla pieszych na al. Andersa
Potrącenie mężczyzny na przejściu dla pieszych na al. Andersa | Janusz Żychowicz

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ola
2 lat temu

Tu zawsze nie można było bezpiecznie przejść a przystanek dalej między kawałkami drogi (niedaleko wjazdu na działki) jest sygnalizacja, która nikomu nie jest potrzebna bo i tak zarówno pieszy jak i samochód mają równorzędnie zielone światło ( nie da się pojechać prosto, więc czerwone światło jest zbędne a skręcający w prawo samochód i tak ma zawsze zielone, pomimo że takowe też zapala się dla pieszych! to nonsens!)

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Najnowsze teksty

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check