Nie wyhamował, wjechał w stojącego przed światłami citroena. Dziecko trafiło do szpitala

Zderzenie toyoty z citroenem na al. Solidarności | fot. czytelnik Damian

W dalszym ciągu występują utrudnienia w ruchu na al. Solidarności po kolizji dwóch aut przed skrzyżowaniem z ul. Dolnej 3 Maja w Lublinie. Do szpitala trafiło dziecko z jednego z aut.

Do zdarzenia doszło o godz. 12.47 na al. Solidarności w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący citroenem przed skrzyżowaniem z ul. Dolna 3 Maja nie zauważył manewru poprzedzającej go toyoty, która zatrzymała się przed skrzyżowaniem, w wyniku czego wjechał w jej tył.

W wyniku zderzenia pojazdów do szpitala przetransportowane zostało dziecko z jednego z aut. Występują utrudnienia na środkowym pasie al. Solidarności w kierunku zamku.

Zderzenie toyoty z citroenem na al. Solidarności | fot. czytelnik Damian


Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. To Citroen C3 nie wyhamował. W tytule jest błąd. Toyota zatrzymała się na skrzyżowaniu, bo światło zmieniło się na czerwone, kobieta prowadząca Citroena nie wyrobiła się i uderzyła w tył Toyoty.