Nie taki trzeźwy poranek na ulicach Lublina. Rekordzista miał 1,5 promila

Zdjęcie ilustracyjne

W poniedziałek policjanci drogówki z Lublina przeprowadzili akcję „Trzeźwy poranek”. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości przeszło 4500 kierujących. Rekordzista wydmuchał 1,5 promila.

Trzeźwy poranek w Lublinie 13.09.2021

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie w ramach akcji „Trzeźwy poranek” skontrolowali w poniedziałek ponad 4,5 tysiąca kierowców. Niestety nie wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Łącznie funkcjonariusze ujawnili 18 amatorów jazdy na podwójnym gazie. Niechlubnym rekordzistą okazał się być 47-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna kierował seatem, mając w organizmie 1,5 promila alkoholu.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.