Nie siedź w domu. Sportowy weekend 18-19 października 2014 r.

Nadchodzący weekend obfitować będzie w wiele ciekawych zawodów sportowych. Wszystkich, którzy w tych dniach pozostają w mieście i nie planują wyjazdu  zachęcamy do udziału w imprezach. Z pewnością, każdy znajdzie coś dla siebie.

Koszykówka

Tauron Basket Liga mężczyzn: Wikana-Start Lublin – Jezioro Tarnobrzeg, sobota, godzina 19.00, Hala Widowiskowo Sportowa Globus ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Rugby

I liga mężczyzn: Budowlani Lublin – Alfa Bydgoszcz, sobota, godzina 14.00, boisko przy ul. Krasińskiego11 w Lublinie.


Kolarstwo

Cykl „Godzina w piekle”, niedziela, godzina 11.30, Ośrodek Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie.

Piłka ręczna

I liga kobiet: MKS AZS UMCS Lublin – Dwójka Profil Nowy Sącz, niedziela, godzina 13.00, Hala Widowiskowo Sportowa Globus ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.

Lekkoatletyka

Chęć na Pięć, niedziela , godzina 12.00, Wąwóz Rury w Dzielnicy LSM (wejście od strony ul. Nadbystrzyckiej).

Szachy

Symultana szachowa, sobota, godzina 10.30, Plac po Farze w Lublinie (w przypadku złej pogody symultana odbędzie się w MDK Pod Akacją).

Piłka nożna

III liga, Lublinianka Lublin – Izolator Boguchwała, sobota, godzina 14.00, Stadion ul. Leszczyńskiego 19 w Lublinie.


Międzynarodowy Turniej Piłkarski Lublin 2014, sobota i niedziela, godzina 10.00, Arena Lublin ul. Krochmalna. Więcej tutaj.

fot. mksstartlublin.pl

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.