Nie ma go od ponad tygodnia. Zaginął 15-letni Nikodem spod Lublina

policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z komisariatu w Niemcach poszukują 15-letniego Nikodema Dobosza. Nieletni 21 kwietnia oddalił się z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił.

Zaginął Nikodem Dobosz

Do zaginięcia doszło 21 kwietnia. Z ustaleń policji wynika, że 15-latek tego dnia w okolicy godz. 16 wyszedł z domu w nieznanym kierunku. Od tego czasu rodzina i bliscy nie mieli z nim kontaktu. Brak jest informacji, w jakie ubrania był ubrany 15-latek w dniu zaginięcia.

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu Niemcach telefon 47 812 64 10 adres: Niemce, Ulica Różana 18 lub na numer alarmowym 112.

Aktualizacja

Zakończyły się poszukiwania za zaginionym Nikodemen Drozdem. Nieletni został odnaleziony i wrócił do miejsca zamieszkania.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.