Nie działa internet w Orange? Masowa awaria internetu Orange

kabel internet
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Dziś, 13 listopada, w godzinach porannych pojawił się problem z dostępem do internetu Orange. Wielu użytkownikom nie działa internet w Orange. Jaki jest tego powód?

W piątek, 13 listopada, użytkownicy zaczęli masowa zgłaszać awarię Orange. Problemy rozpoczęły się przed godz. 8 rano. Chodzi dokładnie o internet stacjonarny, który po prostu przestał działać. Awarię Orange zgłaszają mieszkańcy przede wszystkim mieszkańcy: Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Katowic, Łodzi, Gdańska, Lublina oraz Bydgoszczy. Wygląda na to, że awaria dotknęła większą część Polski.

Na razie nie wiadomo, co jest przyczyną awarii internetu stacjonarnego w Orange. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek nowych informacji, wiadomość będzie aktualizowana.

„Zapewniamy, że zajmujemy się rozwiązaniem problemu. Mamy nadzieję, że jak najszybciej uda się przywrócić dostęp do usług. Przepraszamy i prosimy o cierpliwość” – pisze na twitterze Orange Polska.

Aktualizacja 1.12.2020

Nie działa internet w Orange. Trwa usuwanie awarii. Problemy z internetem zgłaszają mieszkańcy dużych miast m.in. Krakowa, Warszawy, Poznania, Łodzi czy Lublina.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Od 26.01.2021 r. Internet stacjonarny Orange (Neostrada) transfer jest tragiczny (zamiast umownych 10 Mb/s jest średnio 1-3Mb/s) do tego zrywa połączenie i non-stop rozłącza. Masakra !!! Jest stacjonarny a działa gorzej niż na kablu. Problemy powtarzają się i występują okresowo już od około marca 2020 r.