Nie chciał wpuścić policjantów na posesję, bratu kazał spuścić narkotyki w toalecie

Narkotyki ujawnione u braci na terenie gminy Niemce
Narkotyki ujawnione u braci na terenie gminy Niemce | fot. KMP Lublin

Kara do 10 lat więzienia może grozić dwóm braciom z gminy Niemce. Policjanci na terenie posesji ujawnili narkotyki, które jeden z braci próbował spuścić w toalecie, kiedy drugi z braci blokował funkcjonariuszy przed wejściem na posesję.

Bracia wpadli z narkotykami

Sytuacja miała miejsce w poniedziałek na terenie gminy Niemce pod Lublinem. Operacyjni z komisariatu w Niemcach weszli na teren jednej z posesji na terenie gminy. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, iż mieszkający tam bracia mogą być w posiadaniu narkotyków.

Na miejscu okazało się, że jeden z mężczyzn nie chce wpuścić funkcjonariuszy na posesję. Zaczął się z nimi szarpać i krzyczeć do brata, aby ten spuścił narkotyki w toalecie. Policjanci szybko zareagowali i obezwładnili obu mężczyzn.

Funkcjonariusze podczas przeszukania odnaleźli prawie 100 gramów narkotyków. Zabezpieczona została marihuana i amfetamina. Część narkotyków ukryta była w zamrażarce.

Obaj mężczyźni w wieku 31 i 23 lat zostali zatrzymani. Dzisiaj trafili do prokuratury, gdzie usłyszą zarzuty. Mężczyźni odpowiedzą za posiadanie znacznych ilości narkotyków, naruszenie nietykalności oraz zmuszanie do odstąpienia od czynności służbowych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.