Nie będzie sprzątania Zalewu Zemborzyckiego. ECO Piknik przeniesiony na 2021 rok

zalew zemborzycki
Zalew Zemborzycki | fot. Dominik Wąsik

Kolejne wydarzenie zaplanowane na najbliższy weekend zostało odwołane z powodu koronawirusa. Tym razem jest to ECO Piknik, który organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie.

„Bezpieczeństwo mieszkańców Lublina jest dla nas najważniejsze. Dlatego, w trosce o bezpieczeństwo uczestników, zdecydowaliśmy o odwołaniu ECO Pikniku zaplanowanego na 11 października. Mamy nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna w kraju ulegnie poprawie i ECO Piknik będzie mógł odbyć się w maksymalnie bezpiecznych warunkach. Liczymy, że uda się to już wiosną 2021 roku” – mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.