Nie będzie można przejść przez Bramę Krakowską. Pieszych czeka spacerek naokoło

W związku z zaplanowanymi pracami zamkną przejście przez Bramę Krakowską
W związku z zaplanowanymi pracami zamkną przejście przez Bramę Krakowską | fot. Dominik Wąsik

Muzeum Narodowe w Lublinie przygotowuje się do realizacji prac związanych z wymianą instalacji odgromowej na Bramie Krakowskiej. Prace będą wiązały się zamknięciem przejścia ze Starego Miasta na deptak.

Brama Krakowska zamknięta

Prace związane z przebudową instalacji odgromowej na Bramie Krakowskiej, wchodzącej w skład oddziału Muzeum Historii Miasta Lublin, rozpoczną się od poniedziałku (10.10). Zamknięte będzie przejście przez Bramę Krakowską, a dojście na Stare Miasto i plac Zamkowy z deptaka możliwe przez ul. Olejną, lub już bezpośrednio ul. Lubartowską w kierunku al. Tysiąclecia.

Zmiany w organizacji ruchu potrwają do soboty (15.10). Za realizację prac odpowiedzialna będzie spółka Eleenergia z Lublina, która złożyła najatrakcyjniejszą ofertę w ogłoszonym przetargu. Swoje prace wyceniła na 189 tys. zł.

Obejście przez ul. Olejną
Obejście przez ul. Olejną | Mapy Google

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.