Nie będzie biletów na baseny i lodowisko przez internet. Przynajmniej na razie

icemania lodowisko
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Icemania

Nie udało się znaleźć firmy, która wdrożyłaby system sprzedaży biletów przez internet dla obiektów należących do MOSiR. Na takie rozwiązanie będziemy musieli jeszcze poczekać.

Przypomnijmy. Na początku października Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lublinie poszukiwał firmy, która w krótkim czasie wdrożyłaby system sprzedaży biletów przez internet. Zakup wejściówek przez stronę internetową miał być możliwy do obiektów: aquapark Aqua Lublin, basen CSR Łabędzie, baseny nad Zalewem Zemborzyckim Słoneczny Wrotków oraz kryte lodowisko Icemania przy Al. Zygmuntowskich.

W trakcie postępowania przetargowego do MOSiR-u wpłynęły dwa zapytania dotyczące systemu sprzedaży biletów online od firm zainteresowanych realizacją zadania. Pod koniec października miejska spółka poinformowała o unieważnieniu przetargu. Dlaczego?

„Postępowanie o udzielenie zamówienia na system sprzedaży biletów online zostało unieważnione, ponieważ nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu” – czytamy w uzasadnieniu.

System sprzedaży biletów online miał umożliwić realizację płatności za bilet na wybrany basen lub lodowisko Icemania BLIK-iem, szybkim przelewem lub kartą płatniczą. Dodatkowo system sprzedaży online miał mieć możliwość obsłużenia równocześnie minimum 10 równoczesnych sesji zakupu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.