Nastolatkowie próbowali ukraść słodycze i zabawki. Zatrzymała ich ochrona

słodycze
Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci z Lublina zatrzymali czterech 15-letnich obywateli Ukrainy, którzy próbowali ukraść słodycze i zabawki. Nieletni odpowiedzą przed sądem.

Do kradzieży doszło w poniedziałek po południu w jednym z marketów przy al. Witosa w Lublinie. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, o tym, że pracownik ochrony ujął 4 sprawców kradzieży słodyczy i zabawek.

Na miejsce pojechali policjanci, którzy ustalili, że sprawcy w plecakach usiłowali wynieść ze sklepu słodycze i zabawki o wartości blisko 600 zł nie płacąc za towar.

Skradzione rzeczy wróciły do sklepu, natomiast sprawcy zostali zatrzymani i przewiezieni na VI Komisariat Policji. Okazali się nimi 15-letni obywatele Ukrainy.

Teraz o ich dalszym losie zadecyduje Sąd ds. Rodziny i Nieletnich.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.