Nastolatek wszedł na słup energetyczny. Poraził go prąd i spadł na ziemię

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 19-latka, który w niedzielę wszedł na słup energetyczny i został porażony prądem. Mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu.

W niedzielę po godz. 21 dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że na terenie gminy Konstantynów młody mężczyzna wszedł na słup linii energetycznej. W pewnym momencie prawdopodobnie porażony został prądem i spadł z wysokości kilku metrów.

Na miejscu patrol policji wspólnie z funkcjonariuszami straży granicznej z Janowa Podlaskiego oraz ratownikami medycznymi biorącymi udział w zabezpieczeniu trwającego nieopodal festynu, udzielali poszkodowanemu pierwszej pomocy przedmedycznej, do czasu przyjazdu załogi karetki pogotowia.

Niestety pomimo prowadzonej na miejscu reanimacji mężczyzna zmarł. Policjanci ustalili, że jest to 19-letni mieszkaniec woj. mazowieckiego. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.