Nastolatek chciał dopłynąć do wyspy na środku zalewu. Zabrakło mu sił i utonął

płetwonurek
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Trzech nastolatków próbowała dopłynąć na wyspę znajdującą się na środku zalewu Bojary w Biłgoraju. Po przepłynięciu ok. 150 metrów jeden z nich opadł z sił i zniknął pod wodą. Nie udało się go uratować.

Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek około godz. 16 w Biłgoraju. Trzech nastolatków spędzało popołudnie nad zalewem Bojary. W pewnym momencie wpadli na pomysł, że popłynął na wyspę znajdującą się na środku zbiornika wodnego.

Po przepłynięciu dystansu ok. 150 metrów jeden z nastolatków nagle zaczął tonąć i zniknął pod lustrem wody. Pozostali nastolatkowie nie byli w stanie pomóc koledze, więc wrócili na brzeg i powiadomili służby ratunkowe.

Służby pojawiły się na miejscu kilka minut po zgłoszeniu i szybko ustalili miejsce zdarzenia i wyciągnęli nastolatka na brzeg. Niestety pomimo długiej akcji reanimacyjnej nie udało się uratować życia 17-latka nastolatka.

Na miejscu pracowali policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.