Narodowy koncert Listopadowy. Bezpłatne wydarzenie z okazji obchodów święta 11 listopada. Limit biletów – odbierz swój

Narodowy koncert Listopadowy Filharmonia Lublin
Narodowy koncert Listopadowy Filharmonia Lublin

Z okazji 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, Lublin tradycyjnie zaprasza swoich mieszkańców i mieszkanki na Narodowy Koncert Listopadowy. To wydarzenie odbędzie się w piątek, 10 listopada, w Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie. To będzie niezwykła okazja do cieszenia się muzyką i kulturą młodego pokolenia artystów na tle historycznej rocznicy niepodległości Polski.

Znani artyści najwyższej klasy – na żywo w Lublinie

Podczas koncertu wysłuchamy wybitnych artystów, w tym Felixa Harutyunyana, który zagra na skrzypcach, oraz Evgeny’ego Sinaiskiego, który wykona utwory na fortepianie. Ponadto publiczność będzie miała okazję usłyszeć kwintet klarnetowy z Uniwersytetu Muzycznego w Wiedniu oraz młodych artystów, takich jak Daniel Rożek i Gabriel Bortnowski, którzy wystąpią na fortepianach. To wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które łączy utwory klasyczne i nowatorskie kompozycje młodego pokolenia.

Maszt Niepodległości na rondzie Dmowskiego w Lublinie
Maszt Niepodległości na rondzie Dmowskiego w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Szeroki repertuar muzyczny znanych i lubianych kompozytorów

Narodowy Koncert Listopadowy zaplanowano na piątek, 10 listopada, o godzinie 18:00 w Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie, zlokalizowanej przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5. Program tegorocznej edycji obejmuje kompozycje takich mistrzów jak W. A. Mozart, F. Chopin, L. van Beethoven, E. Ysaye, J. Brahms, A. Vivaldi, oraz unikalne utwory autorstwa Miłosza Bachonko, utalentowanego akordeonisty z Lublina.

Jak odebrać bilet na Narodowy koncert w Lublinie z okazji święta 11 listopada?

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, na wydarzenie obowiązują wejściówki. Nieodpłatne zaproszenia można odebrać w kasie Filharmonii. Dla osób słabosłyszących organizatorzy wydarzenia zapewnili pętlę indukcyjną.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.