Napisała w sieci, że chce się zabić. Policjanci odnaleźli nieprzytomną 42-latkę w lesie

pasek klamra spodnie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci odnaleźli zaginioną 42-latkę, która próbowała popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze znaleźli ją w lesie, kiedy nieprzytomna leżała na ziemi. Chwilę wcześniej próbowała powiesić się na pasku, który się urwał.

42-latka próbowała odebrać sobie życie

W środę po południu policjanci z 3. komisariatu otrzymali informację, że 42-letnia mieszkanka Lublina zamieściła w sieci wpis o zamiarze popełnienia samobójstwa. Z relacji rodziny wynikało, iż kobieta nagle wyszła z domu i odjechała samochodem.

W poszukiwania zaangażowali się policjanci z komisariatu oraz kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Samochód kobiety został odnaleziony przy wjeździe do lasu w okolicy Lublina. Policjanci wspólnie z rodziną zaczęli przeszukiwać teren kompleksu leśnego.

Kryminalni po przejściu blisko 3 kilometrów w głąb lasu, zauważyli w zaroślach leżącą osobę. Była to zaginiona 42-latka, która podjęła próbę targnięcia się na własne życie. Szczęście w nieszczęściu – zerwał się pasek, na którym 42-latka próbowała się powiesić.

Kobieta upadając, uderzyła głową o podłoże i na kilka minut straciła przytomność. Kryminalni udzielili jej pierwszej pomocy przedmedycznej i na miejsce wezwali karetkę pogotowia. Kobieta została odwieziona do jednego z lubelskich szpitali. Na koniec podziękowała funkcjonariuszom za uratowanie życia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.