Największa w Polsce wystawa budowli z klocków LEGO ponownie w Lublinie (cennik, miejsce)

15 tirów klocków i sprzętu, 2000 m2 powierzchni, niesamowite budowle z milionów klocków Lego i Fun Park – strefa zabawy klockami to wszystko już od 2 września w Lublinie.

 

Nadchodząca jesień nie musi być ponura. Spędź ją w beztroskim i zawsze kolorowym świecie zbudowanym z klocków Lego. To będzie gratka nie tyko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Od 2 września do 5 listopada 2017 r. w Outlet Center Lublin przy ul. Mełgiewskiej 16D można podziwiać po raz drugi Największą w Polsce Wystawę Budowli z Klocków Lego.

 

Na 2000 m2 powierzchni powstaną niezwykłe budowle złożone z kilku milionów klocków. Hala zostanie podzielona na dwie strefy. Strefa 1 będzie składała się z premierowych ekspozycji, gdzie znajdziemy m.in. największy na świecie samolot. Składający się z miliona klocków model Boeinga 747 jest wykonany w skali 1:7, ma prawie 11 metrów długości, niemal 10 metrów rozpiętości skrzydeł i blisko 3 metry wysokości.

 

Wśród premier znajduje się też aleja gwiazd sportu, w której znalazła się postać m.in. Roberta Lewandowskiego wykonanego z 70 tysięcy klocków w skali 1:1. Kolejną gwiazdą jaką będziemy mogli spotkać będzie Marcin Gortat. Do zbudowania niezwykłej figury
zużyto 120.013 elementów, a jej bohater trzyma w rękach piłkę do koszykówki – również z klocków.

 

Strefa 2 będzie poświęcona dla dzieci, żeby mogły pobawić się klockami. Na specjalnie wydzielonej powierzchni znajduje się strefa do zabaw Duplo, stoliki do zabawy klockami Lego, przestrzeń do tworzenia konstrukcji z ogromnych klocków, a także wiele innych atrakcji. Ponadto dzieci, które własnoręcznie wybudują pojazdy będą mogły przetestować je na specjalnie przygotowanych torach zjazdowych, a wytrzymałość budowli sprawdzić na platformie wibracyjnej.

 

Cennik oraz pozostałe informacje można zobaczyć na stronie organizatora www.wystawaklockow.plWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.