Najpopularniejsze hasła w wyszukiwarce Google w 2019 roku. Czego szukali Polacy w sieci?

wyszukiwarka google
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Jak głosować w wyborach UE, jak rozliczyć PIT za 2018 rok i co to jest escape room? Odpowiedzi między innymi na te pytania szukali internauci z Polski w wyszukiwarce Google w 2019 roku.

Jak co roku serwis Google Trends opublikował zestawienie TOP10 najpopularniejszych haseł wyszukiwanych w Google. Wyszukiwania pokazują, czym żyli internauci z Polski w 2019 roku. Możemy dowiedzieć się z nich, które tematy najbardziej ciekawiły nas w minionym roku.

W 2019 roku Polacy najczęściej wyszukiwali informacji o strajku nauczycieli, wyborach parlamentarnych oraz o escape roomach. Oto lista haseł najszybciej zyskujących na popularności w Polsce, a także listy tematyczne, które pokazują najpopularniejsze hasła w takich kategoriach jak m.in. Wydarzenia, Ludzie i Filmy.

Rok w wyszukiwarce, czyli czego szukaliście w Google w 2019 roku. Żeby zobaczyć najpopularniejsze hasła przejdź na kolejne strony – kliknij >>>TUTAJ<<<

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.