Najpierw pokazał środkowy palec, potem ściągnął spodnie i wypiął gołe pośladki

68 139494
Ściągnął spodnie i wypiął gołe pośladki | fot. KPP Krasnystaw

O wysokości kary dla 38-letniego mieszkańca Krasnegostawu zdecyduje sąd, po tym jak mężczyzna przed kamerą miejskiego monitoringu ściągnął spodnie i wypiął gołe pośladki.

Jeden z mieszkańców Krasnegostawu postanowił zostać „gwiazdą filmową”. Swoje umiejętności aktorskie prezentował przed kamerą monitoringu miejskiego w Krasnymstawie.

Do zdarzenia doszło 11 grudnia w Krasnymstawie. Operator miejskiego monitoringu zauważył mężczyznę, który w kierunku kamery wyciągnął dłoń z wyprostowanym środkowym palcem. Operator postanowił śledzić kamerą mężczyznę, który udał się w kierunku pobliskiego skweru.

Kiedy mężczyzna zauważył, że „śledzi” go kamera postanowił wejść na trawnik, gdzie ściągnął spodnie i wypiął w kierunki kamery gołe pośladki. Po chwili odszedł kilka kroków i obnażył się ponownie. W tym czasie tuż obok przechodziły postronne osoby.

Krasnostawscy policjanci nie mieli najmniejszych trudności z ustaleniem personaliów „aktora”. Jest on dobrze znany miejscowym funkcjonariuszom. 38-letni mieszkaniec Krasnegostawu usłyszał już zarzut dopuszczenia się publicznie nieobyczajnego wybryku. O wysokości kary zadecyduje sąd.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.