Najlepsze restauracje w Lublinie 2016 – zagłosuj i wygraj rok darmowego jedzenia

Które lubelskie restauracje kochają klienci? Przekonamy się o tym wkrótce. Do końca listopada trwa głosowanie w plebiscycie TOP Restauracje z dowozem 2016.

Lokale walczą o tytuł najlepszej restauracji w Lublinie, mają też szansę na wyróżnienie w skali ogólnopolskiej. Oddając głos, zdobyć można kupon na rok darmowego jedzenia na Pyszne.pl o wartości 7500 PLN.

Podstawa to oczywiście fantastyczne jedzenie. Ale nawet najwspanialsze danie traci smak, jeśli nie dotrze na czas lub przyjeżdża pokiereszowane niczym iPhone po upadku z wysokości 15 cm. Idealna obsługa zamówienia z dostawą wymaga większej sprawności, niż się większości klientów wydaje. Najlepsze restauracje w mieście, perfekcyjnie łączące mistrzostwo w kuchni i niezawodną dostawę, wyłonione zostaną pod koniec grudnia.

Nominacje przyznane zostały na podstawie ocen, które zamawiający w serwisie wystawili lokalom na przestrzeni bieżącego roku.

– Wystarczy jedno spojrzenie na oceny wystawione restauracji przez użytkowników i już wiemy, czy chcemy właśnie tam zamówić dla siebie jedzenie. Opinie klientów są najlepszym wskaźnikiem tego, które restauracje wkładają najwięcej zaangażowania w obsługę zamówień. Jesteśmy dumni, że współpracujemy z takimi lokalami – tłumaczy Arkadiusz Krupicz, dyrektor zarządzający Pyszne.pl.

– Zadbaliśmy, aby szansę na wyróżnienie otrzymała każda restauracja, którą szczególnie upodobali sobie klienci. Uwzględniona została zarówno średnia ocen, jak i ich ilość. Na podstawie głosów oddanych w trakcie plebiscytu wyłoniony zostanie zwycięzca ogólnopolski oraz liderzy w 49 miastach – dodaje Marta Czarnecka, dyrektor marketingu Pyszne.pl.

Jak zagrać o kupon na rok darmowego jedzenia?

Do końca listopada należy oddać głos na jedną z nominowanych restauracji. Głosować można w serwisie Pyszne.pl w zakładce danego lokalu lub poprzez stronę www.pyszne.pl/top-restauracje. Trzeba wypełnić krótki formularz i – uwaga, to jeszcze nie koniec! – potwierdzić oddanie głosu, klikając w link przesłany na podany adres e-mail.

Nagrodę główną otrzyma osoba, która w najciekawszy sposób uzasadni swój wybór restauracji. Wynik zostanie ogłoszony pod koniec grudnia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.