Najechał na tył maszyny sprzątającej

68 132301
Wjechał w maszynę sprzątającą | fot. KPP Ryki

Dwaj kierowcy trafili do szpitala, po tym jak doszło do zderzenia samochodu dostawczego z maszyną, która sprzątała jezdnię.

Do zdarzenia doszło we wtorek o godzinie 12.40 w Niwie Babickiej na drodze krajowej nr 17. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący dostawczym Iveco, 55- letni mieszkaniec Lublina jadąc w kierunku Lublina najechał na tył drogowej maszyny sprzątającej jezdnię kierowanej przez 53-letniego mieszkańca powiatu ryckiego.

W wyniku zderzenia dostawczak przewrócił się na jezdnię. Do szpitala trafili kierowcy obydwu pojazdów. Obydwaj kierujący byli trzeźwi. W miejscu wypadku przez kilka godzin wprowadzono ruch wahadłowy. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

68 132302
Zderzenie samochodu dostawczego z maszyną sprzątającą jezdnię | fot. KPP Ryki

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.