Najdroższe auta odwiedziły Lublin [ZDJĘCIA]

GERHAND 12.07.2018 24
RAGE 2018 w Lublinie | fot. Damian Gerhand // Spotted Lublin

Od czwartku na Plac Zamkowy znajduje się 30 sportowych aut, które uczestniczą w tegorocznej imprezie RAGE 2018 „Lubelskie edition”.

– Wydarzenie zupełnie unikalne dlatego, że w jednym miejscu jesteśmy w stanie spotkać kilkadziesiąt egzotycznych aut, które tak na prawdę ciężko spotkać, bo stoją najczęściej w garażach – mówił Filip Gabrylewicz, organizator RAGE 2018.

W czwartek w parku maszyn zlokalizowanym na Placu Zamkowym mogliśmy zobaczyć takie perełki jak m.in. Lamborghini, Maserati, Ferrari, Bentley, Rolls – Royce czy Chevroleta Corvettę.

Tegoroczna trasa RAGE 2018, poprowadzi uczestników przez najpiękniejsze zakątki województwa lubelskiego. Jakie miasta odwiedzi RAGE? – W piątek, 13 lipca, wszystkie samochody ruszają w trasę. O godz. 10 startujemy z ul. Grottgera i udajemy się do Nałęczowa, Kazimierza Dolnego, Puław i Ułęża – dodaje Filip Gabrylewicz.

+ Nałęczów (Park Zdrojowy – 11.00-12.30),

+ Kazimierz Dolny (Rynek – 12.00-13.30),

+ Puławy (Marina – 13.00-14.30).

RAGE 2018 „LUBELSKIE EDITION” | ZDJĘCIA DAMIAN GERHAND

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.