Nagrali, jak katują leżącego na chodniku nastolatka. Policja: Nagranie jest szczegółowo analizowane

Brutalne pobicie nastolatka w Białej Podlaskiej
Brutalne pobicie nastolatka w Białej Podlaskiej | fot. KPP Biała Podlaska

Policjanci z Białej Podlaskiej analizują nagranie, które zostało udostępnione przez dziennikarzy Słowa Podlasia. Przedstawia ono dwóch oprawców katujących leżącego na chodniku nastolatka. W pewnym momencie jeden z nich zaczyna skakać po głowie ofiary.

Kolejne brutalne pobicie w regionie

Z ustaleń dziennikarzy Słowa Podlasia wynika, że nagranie zostało zarejestrowane na ul. Górnej w Białej Podlaskiej. Ponad półminutowy film przedstawia dwóch nastolatków, którzy kopią i biją po całym ciele leżącego na chodniku nastolatka. Oprawcy mimo krzyków ofiary z błaganiem o litość, nie zaprzestali ataku agresji. W pewnym momencie jeden z nich stanął na głowie ofiary i zaczął skakać.

Udostępnione nagranie trafiło również do Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Prowadzimy intensywne działania, by pociągnąć do odpowiedzialności wszystkich biorących udział w pobiciu. Nagranie, które trafiło dzisiaj do sieci, jest przez nas szczegółowo analizowane. Istotne jest ustalenie okoliczności i dotarcie do pokrzywdzonego – czytamy w komunikacie KMP w Białej Podlaskiej.

Z krótkiego fragmentu nagrania możemy się dowiedzieć, że oprawcy domagają się od swojej ofiary pieniędzy, które ma ona im być dłużna. Pod koniec nagrania z ust jednego z agresorów padają następujące słowa: „zapier… teraz na chałupę, bierzesz to, co masz”. Natomiast sam autor nagrania mówi: „jęcz, jęcz kur.., jęcz”.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. szukają sprawców? Krystian ps Steve i nijaki ps Saszka, nie dziękujcie