Nadciągają opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Ostrzeżenie przed oblodzeniem

ślisko oblodzenie zima
Oblodzony chodnik | fot. Dominik Wąsik

Po krótkim ociepleniu wraca zimowa aura. W najbliższych godzinach w woj. lubelskim zacznie padać deszcz ze śniegiem i śnieg, a na drogach zrobi się ślisko. Meteorolodzy IMGW wydali ostrzeżenie.

Ostrzeżenie przed oblodzeniem w województwie lubelskim

„Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu, powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna około -2°C, temperatura minimalna przy gruncie około -3°C” – mówi Michał Folwarski z Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie.

Ostrzeżenie przed oblodzeniem obowiązuje w województwie lubelskim od czwartku 4 marca od godz. 21:00 do piątku 5 marca do godz. 9:00. Przeczytaj szczegóły dotyczące zmiany pogody: Nadchodzi ochłodzenie. Temperatury poniżej zera, spadnie śnieg

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.