Nadchodzące wydarzenia kabaretowe w woj. lubelskim: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile, Kabaret Hrabi

Wydarzenia Kabaretowe Lublin 2023

Kabarety to idealna propozycja dla wszystkich, którzy lubią spędzać czas w dobrym towarzystwie i cenią sobie dobry humor. Występy kabaretowe to więcej niż rozrywka. To także doskonała okazja do odprężenia się i oderwania od codziennych problemów. Kabarety zawsze są na czasie i poruszają bieżące tematy, dlatego też niezależnie od tego, czy jesteś młody, czy „młody duchem”, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Najbliższe wydarzenia kabaretowe: Lublin, Świdnik, Chełm

Kabaret mlodych Panow Lublin
Lublin, Świdnik, Chełm Kabaret młodych Panów bilety

Kabaret Młodych Panów wystąpi w Lublinie, Chełmie i Świdniku. Już 20 czerwca w Chełmskim Domu Kultury, 21 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku oraz 22 czerwca w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Artyści wystąpią w najnowszym programie „Co się stało?”. Jest on sceniczną i oczywiście ironiczną odpowiedzią na pytanie, na które większość z nas odpowiada – nic. Czasami lekko rozwijamy odpowiedź, która automatycznie przechodzi w pytanie – nic, dlaczego pytasz?

Przecież jeżeli ktoś pyta, to kultura osobista nakazuje nam odpowiedzieć. Jeżeli ktoś docieka i jest żywo przejęty, a nawet gotowy podać receptę lub służyć pomocą, to należy udzielić konkretnej, rozwiniętej odpowiedzi, gdyż już w samym pytaniu „Co się stało?” słychać i widać, że coś się stało!

Nie bójmy się rozmawiać, nie lękajmy się otwierać przed drugim człowiekiem i przede wszystkim nie udawajmy na co dzień, tylko bądźmy sobą!!!

Polska Noc Kabaretowa 2023

Wielkimi krokami nadciąga również legendarna Polska Noc Kabaretowa 2023. Po raz drugi na trasie PNK znalazł się Chełm! Już 17 września w Amfiteatrze Kumowa Dolina superprodukcja roku i same premiery. W tym roku przyświeca jedna zasada: 0 cenzury – 100% kultury.

Polska Noc Kabaretowa zabierze Cię w zupełnie nowy wymiar zabawy

Nie będzie tematów tabu. Nieskrępowana swoboda artystów zaowocuje treściami ostrymi i kontrowersyjnymi. A wszystko to w atmosferze wzajemnego szacunku i pełnej kultury. Myślisz, że o rozrywce wiesz wszystko? Swoje siły połączyły najwybitniejsze kabaretowe zespoły i stworzyły widowisko doskonałe.

Kabaret Hrabi, Kabaret SMILE – występy

Kabarety Chełm 2024

Kabaret SMILE w Centrum Spotkania Kultur

W dalszej części roku, na kolejną dawkę dobrego humoru zaprasza również KABARET SMILE, który zagości w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie 6 grudnia 2023 r. Kabaret Smile zaprezentuje po raz drugi swój program na 20-lecie, który w październiku 2022 roku sprzedał się na pniu, więc jest szansa, aby tym razem załapać się na świetny występ.

  • NOWY premierowy spektakl kabaretowy. 
  • NOWY gość nie z tej ziemi! 
  • NOWE skecze, których długo nie zobaczysz w telewizji!
  • NOWE perypetie Bożeny i Merlina!
  • NOWY wymiar spektaklu!
smile 20 lecie
20 lecie kabaretu SMILE Lublin CSK

Mistrzowie żartu sytuacyjnego zaskoczą Was innowacyjną technologią. Tego jeszcze polska scena nie widziała! Świętujmy razem z kabaretem SMILE 20 lat!

Zapraszamy. Tylko na żywo! Już niebawem w Lublinie!

Informacje o najbliższych występach i biletach na kabarety w 2023/2024 roku w woj. lubelskim

KabaretMiejsceDataBilety
Kabaret Młodych Panów – „Co się stało?”Chełmski Dom Kultury20.06.2023, godz. 20:00
Bilety w cenie 90-110 zł na stronie
https://bil.et/kabaretlbn/
Kabaret Młodych Panów – „Co się stało?”Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku21.06.2023, godz. 17:00 i 20:00Bilety w cenie 90-110 zł na stronie https://bil.et/kabaretlbn/
Kabaret Młodych Panów – „Co się stało?”
Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
22.06.2023, godz. 17:00 i 20:00Bilety w cenie 90-130 zł na stronie https://bil.et/kabaretlbn/ lub Agencja Artystyczna KEREZA, ul. Żołnierzy Niepodległej 3/20 (w godzinach 8:00-16:00)
Polska Noc Kabaretowa 2023Amfiteatr Kumowa Dolina w Chełmie17.09.2023, godz. 18:00Bilety w cenie 105-250 zł na stronie https://bil.et/kabaretlbn/
Kabaret SMILE „NOWY” program na 20-lecie na BIS
Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
6.12.2023, godz. 17:00 i 20:00Bilety w cenie 80-150 zł na stronie https://bil.et/kabaretlbn/ lub Agencja Artystyczna KEREZA, ul. Żołnierzy Niepodległej 3/20 (w godzinach 8:00-16:00)
Kabaret HRABI – nowy program „Pociechy”Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika15.01.2024, godz. 20:00Bilety w cenie 90-130 zł na stronie https://bil.et/kabaretlbn/
Kabaret HRABI – nowy program „Pociechy”16.01.2024sprzedaż na to wydarzenie rusza wkrótce


Więcej informacji: https://www.facebook.com/kerezapl/events

Wszelkie informacje o aktualnych oraz przyszłych wydarzeniach dostępne są na Facebooku’u Agencji Artystycznej KEREZA https://www.facebook.com/kerezapl

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.