Nad województwo lubelskie nadciągają opady deszczu

parasol deszcz pogoda
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Środa w województwie lubelskim upłynie pod znakiem opadów deszczu. Meteorolodzy prognozują wystąpienie opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym.

W środę najwięcej opadów deszczu należy oczekiwać w pasie od regionów południowo – zachodnich oraz południowych przez centrum po województwa wschodnie i częściowo północno – wschodnie. Opadów w województwie lubelskim należy się spodziewać od godz. 10.

Ponadto, spora akumulacja wilgoci w dolnych warstwach troposfery będzie sprzyjać formowaniu się licznych zamgleń oraz gęstych mgieł, ograniczających widzialność poziomą poniżej 100-500 metrów.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.