Nad regionem znowu gorąco. Mogą wystąpić przelotne opady deszczu

2797829211 b9a08238bb b
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Poniedziałek upłynie pod znakiem upałów. Termometry w dzień pokażą temperatury powyżej 30 st. Celsjusza. We wtorek w regionie mogą wystąpić przelotne opady deszczu.

W związku z upałami Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dla całego województwa lubelskiego.

Synoptycy prognozują, że do wtorku (14.08) temperatura w dzień ma się wahać od 29 do 31 stopni Celsjusza. W nocy słupki rtęci wskażą od 17 do 19 kresek.

We wtorek niebo może być chwilami przykryte chmurami, które przyniosą nam burze z opadami deszczu. Od środy zrobi się nieco chłodniej, bo temperatura w dzień będzie w okolicach 25 kresek na plusie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.