Nad Lublin i region nadciągają burze z opadami deszczu. Sprawdź, gdzie jest burza na żywo

burza wyładowanie pioruny radar burz

IMGW: Nad województwo lubelskie nadciągają burze, którym będą towarzyszyć opady deszczu i lokalnie grad. Sprawdź, gdzie jest burza na mapie. Poniżej radar online na żywo.

Pogoda w najbliższych dniach nie będzie przypominać tej, do której przyzwyczailiśmy się podczas ostatnich dni. Zgodnie z prognozami Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, od poniedziałku 11 maja pogoda zacznie się gwałtownie zmieniać. Sprawcą tej zmiany będzie aktywny front chłodny, który już najbliższej nocy od północnego zachodu nasunie się nad Polskę.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega, że zbliża się załamanie pogody. – Przewiduje się warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia – czytamy na stronie IMGW. Czytaj dalej…

GDZIE JEST BURZA? Gdzie grzmi i pada? Sprawdź mapę burzową online

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.