Na rozjeździe pojechał prosto. Mamy nagranie z nocnej kolizji na obwodnicy Lublina

Kierowca ciężarówki na rozjeździe pojechał prosto
Kierowca ciężarówki na rozjeździe pojechał prosto | fot. GDDKiA Lublin

Kierowca ciężarówki poruszając się po obwodnicy Lublina, na rozjeździe prowadzącym w stronę Warszawy, zamyślał się i pojechał prosto, wprost w bariery. Mamy nagranie z tego zdarzenia.

Uderzył w bariery na obwodnicy Lublina

Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 22.50 na drodze ekspresowej S12/S17 (obwodnica Lublina) na wysokości miejscowości Barak. Na węźle Lublin Sławin kierowca samochodu ciężarowego poruszający się od strony Piask zamierzał skręcić w prawo w kierunku Warszawy.

Na rozjeździe prawdopodobnie w wyniku prawdopodobnego zamyślenia się, pojechał prosto i uderzył w poduszki zderzeniowe. W tym przypadku urządzenie spełniło swoją rolę: zamortyzowało uderzenie i nakierowało pojazd w bezpiecznym kierunku. Kierowcy na szczęście nic się nie stało.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.