Na prostym odcinku drogi zjechał do rowu. Starszy kierowca trafił do szpitala

Kierowca na prostym odcinku zjechał z drogi, wjechał do rowu
Kierowca na prostym odcinku zjechał z drogi, wjechał do rowu | nadesłane

Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi na tzw. górze kępskiej koło Borzechowa. Starszy kierowca stracił panowanie nad autem i zjechał do przydrożnego rowu. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Kierowca zjechał z drogi, wjechał do rowu

Do zdarzenia doszło w środę (6.07) około godz. 14.30 na drodze między Borzechowem a Kępą-Kolonia. Na tzw. górze kępskiej kierowca samochodu marki Ligier X-Too na prostym odcinku drogi z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał do rowu i uderzył w skarpę. W wyniku uderzenia starszy kierowca wymagał pomocy medycznej, został przetransportowany do szpitala.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, zespół ratownictwa medycznego i policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca był trzeźwy. Teraz policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia. Droga w miejscu zdarzenia przez ponad godzinę była nieprzejezdna.

Kierowca na prostym odcinku zjechał z drogi, wjechał do rowu
Kierowca na prostym odcinku zjechał z drogi, wjechał do rowu | nadesłane

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.