Na prostej drodze zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Strażacy musieli rozcinać karoserię

Trzech poszkodowanych w wyniku zderzenia z drzewem
Samochód zjechał na pobocze i uderzył w drzewo

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj około 5:30 rano w Czemiernikach, w powiecie radzyńskim. Kierujący samochodem VW Touran, 23-latek, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo na prostym odcinku drogi. W pojeździe podróżowali także dwaj koledzy, kierującego w wieku 23 lat, którzy byli pijani — mieli ponad 1.5 promila alkoholu we krwi.

Auto z nieznanych przyczyn zjechało na pobocze

Wczoraj rano doszło do groźnie wyglądającego wypadku w miejscowości Czemierniki. Policja informację o incydencie otrzymała około godziny 5:28. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze ustalili, że z nieznanych przyczyn kierowca VW zjechał na pobocze i uderzył w drzewo na prostej drodze. Konieczna była interwencja strażaków, którzy musieli rozciąć karoserię, aby wydostać go z auta, był nieprzytomny.

Auto zjechało na pobocze i uderzyło w drzewo
Samochód wjechał w drzewo. Potrzebna była pomoc strażaków, by wydostać kierowcę

Samochodem podróżowało trzech kolegów

Policjanci, prowadząc działania operacyjne ze strażakami i karetką obecną na miejscu zdarzenia zlecili badania krwi kierowcy. Krew pobrano mu w szpitalu do badań na zawartość alkoholu lub innych substancji odurzających. Na miejscu przebadano również współ-podróżujących dwóch innych 23-latków, którzy byli pijani, co potwierdził alkomat. Szczegółowe ustalenia prowadzą policjanci z Radzynia Podlaskiego.

Policja wyjaśnia szczegóły całego zdarzenia.

Straż Pożarna - strażak
Straż Pożarna – strażak | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.