Najnowsze ogłoszenia (spoty)
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj około 5:30 rano w Czemiernikach, w powiecie radzyńskim. Kierujący samochodem VW Touran, 23-latek, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo na prostym odcinku drogi. W pojeździe podróżowali także dwaj koledzy, kierującego w wieku 23 lat, którzy byli pijani — mieli ponad 1.5 promila alkoholu we krwi.
Auto z nieznanych przyczyn zjechało na pobocze
Wczoraj rano doszło do groźnie wyglądającego wypadku w miejscowości Czemierniki. Policja informację o incydencie otrzymała około godziny 5:28. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze ustalili, że z nieznanych przyczyn kierowca VW zjechał na pobocze i uderzył w drzewo na prostej drodze. Konieczna była interwencja strażaków, którzy musieli rozciąć karoserię, aby wydostać go z auta, był nieprzytomny.

Samochodem podróżowało trzech kolegów
Policjanci, prowadząc działania operacyjne ze strażakami i karetką obecną na miejscu zdarzenia zlecili badania krwi kierowcy. Krew pobrano mu w szpitalu do badań na zawartość alkoholu lub innych substancji odurzających. Na miejscu przebadano również współ-podróżujących dwóch innych 23-latków, którzy byli pijani, co potwierdził alkomat. Szczegółowe ustalenia prowadzą policjanci z Radzynia Podlaskiego.
Policja wyjaśnia szczegóły całego zdarzenia.

Ważny temat? Prześlij newsa!
Czekamy na Wasze informacje, zdjęcia i filmy.
Bądź na bieżąco z Lublinem!
Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w naszym mieście.
Najciekawsze wiadomości ze spottedlublin.pl znajdziesz w Google News!
Dodaj opinię