Na ponad miesiąc zamkną wjazd z ul. 3 Maja w ul. Żołnierzy Niepodległej

radiowóz na skrzyżowaniu ulic 3 maja i żołnierzy niepodległej
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Na ponad miesiąc całkowicie zamknięty dla ruchu zostanie odcinek jezdni ul. Żołnierzy Niepodległej. Kierowcy nie będą mogli skręcić w ulicę z ul. 3 Maja.

Będą utrudnienia w centrum Lublina

Od środy (15.12) nastąpi zamknięcie dla ruchu ul. Żołnierzy Niepodległej, na odcinku od ul. 3 Maja do ul. Ogrodowej w Lublinie. Dojazd do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa będzie zapewniony.

Utrudnienia w ruchu potrwają do 21 stycznia 2022 r. i mają związek z realizowaną inwestycją mieszkaniową przy ul. Żołnierzy Niepodległej. Roboty obejmą budowę sieci kanalizacji deszczowej oraz prace drogowe polegające na odtworzeniu nawierzchni.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.