Na półtora dnia zamkną całkowicie Aqua Lublin. Wszystko przez awarię

Strefa rekreacji na Aqua Lublin
Aqua Lublin | fot. MOSiR

Przez cały czwartek i połowę piątku nieczynny będzie cały obiekt Aqua Lublin przy al. Zygmuntowskich w Lublinie. Wszystko przez awarię ciepłowniczą w rejonie al. Piłsudskiego.

Powodem zamknięcia basenów Aqua Lublin jest awaria ciepłownicza w rejonie al. Piłsudskiego w Lublinie. Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej (LPEC) przystąpi do naprawy uszkodzonej sieci ciepłowniczej.

Naprawa będzie wiązała się z koniecznością wyłączenia dopływu ciepłej wody, także na cele centralnego ogrzewania do obiektów MOSiR-u. Wyłączenie nastąpi w czwartek (18 stycznia) od godz. 6.00 do późnych godzin wieczornych.

– Jesteśmy zmuszeni do całkowitego zamknięcia tego dnia następujących obiektów: kompleks Aqua Lublin włącznie z basenem olimpijskim i aquaparkiem, Saunarium Aqua Lublin, siłownia FitGym Complex, basen Strefa H2O – informuje Miłosz Bednarczyk, rzecznik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lublinie.

W związku z koniecznością ponownego zapewniania odpowiedniej temperatury wody w basenach, jak i powietrza w obiektach, baseny zostaną otwarte ponownie w piątek od godz. 12.

W czwartek Icemania ma być dostępna wyłącznie dla zapowiedzianych wcześniej grup zorganizowanych, ale tylko do godziny 14.30. Hala im. Z. Niedzieli będzie otwarta normalnie. Lodowisko Icemania, Saunarium Aqua Lublin oraz siłownia FitGym Complex będą w piątek funkcjonowały normalnie.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.