Na otwarcie Stadionu Miejskiego mecz Polska – Włochy

10333305 658762040840143 6486754637338294219 o

Oficjalne sportowe otwarcie Stadionu Miejskiego nastąpi 9 października. Na nowym obiekcie zagrają reprezentacje Polski i Włoch do lat 20. Mecz odbędzie się w ramach Pucharu Narodów.

DSC_4425

 

– Mamy otwarcie stadionu na dobrym poziomie. To będzie pierwsza impreza sportowa na nowym obiekcie. Stadion jest naprawdę piękny, mam nadzieję, że przyczyni się do promocji Lublina i regionu i będzie wypełniony meczami na najwyższym poziomie. Niedługo kalendarz wypełni się wydarzeniami – mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Trwają ostatnie prace przy budowie stadionu. Odbiory obiektu rozpoczynają się w lipcu.

 Po wschodniej stronie Wisły to ważna inwestycja infrastrukturalna, która przyczyni się do rozwoju piłki nożnej w tej części kraju – mówi Artur Kapelko, członek zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Przed pierwszym wydarzeniem sportowym, 13 września 2014 r. na otwarcie stadionu odbędzie się impreza kulturalna, tydzień później UMCS na terenie obiektu zorganizuje piknik naukowy.

 

źródło: um.lublin.eu
fot. facebook.com/LublinStadionMiejski

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Cieszymy się z nowej inwestycji w województwie lubelskim. Mam nadzieje, że jej otwarcie będzie ceremonią najwyższej rangi a wydarzenia na nich odbywające się tam będą przyciągały tysiące ludzi żądnych wrażeń na wysokim poziomie.

  2. Zamiast stadionu powinien być tor , piłki nie ma wogóle a mamy dobrze zapowiadających się kierowców którzy nie maja gdzie jeździć i niedługo przeniosą się na ulice .