Na ograniczeniu do 70 km/h jechał 140. Kierowca Audi zakończył jazdę z wysokim mandatem i punktami karnymi

Alkomat, badanie trzeźwośći
Kontrola trzeźwości na Lubelskich drogach | fot. policja

Kierowca w wieku 32 lat, prowadzący pojazd marki Audi, zakończył jazdę w Dąbrowie Tomaszowskiej, otrzymując wysoki mandat karny. Obywatel Ukrainy przekroczył dopuszczalną prędkość o 68 km/h, poruszając się z prędkością 138 km/h na odcinku drogi, gdzie obowiązywało ograniczenie do 70 km/h. Konsekwencją tej nieprzestrzeganej zasady było nałożenie na mężczyznę mandatu w wysokości 2 000 zł oraz obciążenie jego kierowcy 14 punktami karnymi.

Wideorejstrator nagrał niebezpieczne manewry

Policjanci, korzystając z rejestratorów wideo podczas służby, skupiają się na kierowcach, którzy wyróżniają się na drogach niebezpiecznym stylem jazdy, agresywnymi manewrami i przekroczeniem dopuszczalnej na danym odcinku prędkości, które mogą spowodować poważne w skutkach wypadki drogowe.

Pędził 140 km/h na ograniczeniu do 70km/h
Pędzący kierowca Audi z Ukrainy

Rozpędzony obywatel Ukrainy – pędził dwa razy szybciej

32-letni kierowca z Ukrainy, prowadzący pojazd marki Audi na odcinku do 70 km/h, przekroczył dozwoloną prędkość niemal dwukrotnie. Mężczyzna podróżujący przez Dąbrowę Tomaszowską poruszał się z prędkością 138 km/h na odcinku drogi, gdzie obowiązywało ograniczenie. Został ukarany mandatem w wysokości 2 000 zł oraz obciążony 14 punktami karnymi.

Życie cenniejsze niż pośpiech

Przypominamy, że nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wypadków drogowych. Kierujący, którzy nie przestrzegają przepisów i obowiązujących limitów prędkości, narażają siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.