Na łuku wypadł z drogi, uderzył w znak drogowy, ogrodzenie i dachował. Kierowca z obrażeniami ciała trafił do szpitala

Dachowanie volkswagena w Dąbrówce
Dachowanie volkswagena w Dąbrówce | fot. czytelniczka Joanna

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w niedzielne popołudnie w miejscowości Dąbrówka w powiecie lubartowskim. Jedna osoba została ranna.

Staranował ogrodzenie i dachował

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w niedzielę (24.03) około godz. 15:30 w Dąbrówce w powiecie lubartowskim. Doszło tam do dachowania samochodu osobowego. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni, uderzył w znak drogowy i ogrodzenie, a następnie dachował.

W wyniku tego zderzenia obrażeń doznał kierowca, który karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. W chwili zdarzenia droga w tej miejscowości była nieprzejezdna.

Teraz policjanci będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia. Wszystko wskazuje, że główną przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość, z którą poruszał się kierujący volkswagenem.

ZDJĘCIA

Straż pożarna interweniująca do dachowania volkswagena w Dąbrówce
Straż pożarna interweniująca do dachowania volkswagena w Dąbrówce | fot. czytelniczka Joanna
Kierowca volkswagena stracił panowanie na łuku drogi i skasował znak drogowy
Kierowca volkswagena stracił panowanie na łuku drogi i skasował znak drogowy | fot. czytelniczka Joanna
Kierowca volkswagena wjechał w ogrodzenie, po czym dachował
Kierowca volkswagena wjechał w ogrodzenie, po czym dachował | fot. czytelniczka Joanna

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.