Na kilkanaście minut zgasły uliczne latarnie. Ciemno na kilku głównych ulicach

Awaria oświetlenia na ul. Jana Pawła II
Awaria oświetlenia na ul. Jana Pawła II | fot. czytelnik Wojtek

Awaria sprawiła, że kilka głównych ulic Lublina na kilkanaście minut utonęło w mroku. Na szczęście energetykom szybko udało się usunąć problem, lecz nie wiadomo, co było tego przyczyną.

Ciemno na ulicach Lublina

O awarii oświetlenia ulicznego zostaliśmy poinformowani przez czytelnika Wojtka, który jadąc w środę około godz. 22.40 po ulicach Jana Pawła II i Armii Krajowej zauważył, że nie świecą uliczne latarnie. Awaria dotyczyła sporych fragmentów tych ulic. Co było powodem tej awarii?

„Wystąpiła awaria w układzie sterowania jednej szafki oświetleniowej, która zasila oświetlenie we wskazanym rejonie. Oświetlenie załączono „ręcznie”, czyli po otrzymaniu zgłoszenia i dotarciu ekipy PGE na miejsce, około godz. 23.00. Dzisiaj będą ustalane przyczyny usterki i podjęte czynności naprawcze” – mówi Justyna Góźdź z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.