Na działce w centrum Lublina mogą powstać korty tenisowe z siłownią i salami fitness

Kort tenisowy
Kort tenisowy | fot. pixabay

Na działce przy ul. Dolnej Panny Marii wkrótce mogą powstać korty tenisowe z siłownią i salami fitness. Prywatny inwestor złożył do ratusza wniosek o ustalenie warunków zabudowy dla inwestycji.

Korty tenisowe przy ul. Dolej Panny Marii

Wniosek o ustalenie warunków zabudowy dla budowy kompleksu sportowego obejmującego budynek krytych kortów tenisowych z siłownią, salami do fitnessu i zapleczem techniczno-sanitarnym oraz niezadaszone korty tenisowe przesłano do uzgodnienia z Zarządem Dróg i Mostów i Miejskim Konserwatorem Zabytków.

„Zgodnie z wnioskiem inwestor planuje realizację 6 kortów zadaszonych i 2 niezadaszonych. Wnioskowana powierzchnia całego budynku wynosi ponad 2,4 tys. m2” – mówi Anna Czerwonka z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Korty miałyby powstać na działce w pobliżu boisk „Rusałka” i terenów zielonych browaru Perła. Po uzyskaniu decyzji o warunkach zabudowy inwestor będzie starał się o wydanie pozwolenia na budowę.

Działka przy ul. Dolnej Panny Marii, na której planuje się budowę kortów tenisowych
Działka przy ul. Dolnej Panny Marii, na której planuje się budowę kortów tenisowych | fot. Geoportal Miejski

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.