Na drodze S17 wywrócił się samochód ciężarowy przewożący owoce

Samochód ciężarowy przewożący owoce przewrócił się na S17
Samochód ciężarowy przewożący owoce przewrócił się na S17 | fot. czytelnik Przemek

Na drodze ekspresowej S17 kierowcy napotkają na utrudnienia w ruchu na wysokości Garbowa. Doszło tam do przewrócenia się samochodu ciężarowego przewożącego owoce. Jeden pas jest wyłączony z ruchu.

Utrudnienia na S17

Do zdarzenia doszło we wtorek (26.07) około godz. 10 na drodze ekspresowej S17 na wysokości Garbowa. Pomiędzy węzłem Nałęczów a węzłem Jastków przewrócił się samochód ciężarowy przewożący owoce – borówki. Zablokowany lewy pas jezdni w kierunku Lublina. Na miejscu trwa przepakowywanie owoców.

Kierowca samochodu w chwili zdarzenia był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia. Do godziny 15.30 mogą wystąpić utrudnienia w miejscu zdarzenia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.