Myślisz o założeniu firmy w Lublinie? Dowiedz się jak Biuro rachunkowe NOVO może ci w tym pomóc

Biuro rachunkowe NOVO
fot. Biuro rachunkowe NOVO

W życiu wielu osób przychodzi moment, w którym decydują się one na założenie własnej działalności gospodarczej i próbę rozkręcenia biznesu. Wówczas warto skorzystać ze wsparcia profesjonalistów, którzy pomogą nie tylko w przejściu przez związane z tym formalności, ale również w prowadzeniu rozliczeń księgowych. Zaufanym partnerem w tym zakresie jest biuro rachunkowe NOVO z Lublina.

Zrealizuj marzenia o własnej firmie

Z doświadczenia wiemy, że sporo osób rezygnuje z realizacji marzenia o prowadzeniu własnej firmy. Powodów takiej decyzji może być wiele. Jednym z nich jest obawa przed tym, czy poradzą sobie z formalnościami administracyjnymi oraz z rozliczeniami księgowymi. Na szczęście w całym procesie można skorzystać z pomocy firmy zewnętrznej. Zamiast rezygnować z marzeń o otwarciu firmy, postaw na współpracę z zaufanym biurem rachunkowym, które przeprowadzi Cię przez cały proces.

Sprawdzonym wyborem jest Biuro rachunkowe NOVO, które oferuje pomoc w założeniu działalności gospodarczej w Lublinie i okolicach. Dzięki jej ekspertom nie musisz rezygnować ze swoich biznesowych planów. Więcej informacji na temat naszego biura rachunkowego można znaleźć na stronie ksiegowa-lublin.com

Co wchodzi w zakres współpracy z biurem NOVO?

Na bazie wieloletniego doświadczenia, dobrego zrozumienia rynku i wiedzy o obowiązujących przepisach, eksperci NOVO oferują kompleksowe wsparcie w założeniu działalności gospodarczej. Obejmuje ono nie tylko wypełnienie podstawowych dokumentów. W ramach współpracy przyszły przedsiębiorca może skorzystać z pomocy przy doborze odpowiedniej formy prawnej firmy oraz optymalnej formy opodatkowania. Do tego dochodzi rejestracja firmy w odpowiednim organie (CEIDG lub KRS) oraz w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.

Na początku przedsiębiorca musi spełnić szereg obowiązków. Dość łatwo się w tym pogubić. Z pomocą ekspertów biura rachunkowego NOVO z Lublina wszystko staje się zdecydowanie prostsze. Przedstawiciele zewnętrznego partnera zadbają o to, aby Twoja firma została założona z zachowaniem wszystkich wymogów administracyjnych i urzędowych terminów. To przepis na to, aby otworzyć działalność szybko i sprawnie, redukując przy tym stres i oszczędzając czas.

Czy firma NOVO pomaga w pozyskaniu dofinansowania?

Jednym ze skutecznych sposobów na obniżenie kosztów własnych otwierania działalności gospodarczej jest pozyskanie dofinansowania. Potencjalni przedsiębiorcy mogą ubiegać się o wsparcie finansowe z Urzędu Pracy właściwego ze względu na lokalizację firmy. Eksperci biura rachunkowego NOVO od lat z powodzeniem wspierają swoich klientów w tym procesie, pozyskując dofinansowanie na otwarcie firmy w Lublinie. Warto skontaktować się z przedstawicielem biura, aby sprawdzić potencjał współpracy i obecne kryteria dotacyjne. Zespół NOVO przeprowadzi Cię przez cały proces.

Biuro rachunkowe NOVO
fot. Biuro rachunkowe NOVO

Zapraszamy do współpracy z NOVO

Jeżeli planujesz otworzyć działalność gospodarczą w Lublinie i potrzebujesz pomocy, to zachęcamy do kontaktu z biurem rachunkowym NOVO. Jego eksperci pomogą Ci w otwarciu firmy oraz zaoferują dalszą współpracę. Może ona obejmować profesjonalną obsługę księgową oraz kadrowo-płacową. Zakres współpracy dostosowywany jest do realnych potrzeb przedsiębiorcy oraz jego obecnej sytuacji. Zapraszamy do kontaktu z ekspertem biura NOVO oraz do realizacji swoich planów o otworzeniu działalności gospodarczej w Lublinie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.