Multikino w Galerii Olimp obniża ceny biletów – bilety kosztują teraz tylko 14,90 zł

Multikino Lublin z biletami za 14,90 zł | materiały prasowe

Multikino w Galerii Olimp w Lublinie obniżyło na stałe ceny swoich biletów. Od 22 listopada wszystkie bilety niezależnie od dnia zakupu kosztują tylko 14,90 zł. Obniżka z pewnością ucieszy miłośników najlepszych produkcji filmowych.

Multikino zlokalizowane przy Al. Spółdzielczości Pracy 36B (Galeria Olimp) to jedno z najnowocześniejszych kin w Polsce. Na ośmiu salach każdego dnia wyświetlane są najlepsze polskie i zagraniczne filmy, a bogaty repertuar i liczne premiery sprawiają, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. W związku z ogromną popularnością Multikina zmienia się ono dla klientów w taki sposób, by jeszcze lepiej spełniać ich oczekiwania.

Do tej pory tanie bilety do kina były tam dostępne tylko z okazji różnego rodzaju promocji, a od końca listopada każdy może kupić bilet dużo taniej i to bez względu na dzień tygodnia czy wybrany film. Dopłata do biletu w wysokości 3 zł obowiązuje tylko i wyłącznie w przypadku filmów 3D, ale i po takiej dopłacie bilety w Multikinie przy Galerii Olimp są dużo tańsze niż w kinach zlokalizowanych w innych miastach.

Multikino w Lublinie jest więc po obniżce cen jednym z najtańszych kin w Polsce. Stała obniżka cenowa to bardzo dobra wiadomość szczególnie w kontekście aktualnej aury. Pogoda jest coraz zimniejsza, a liczba dostępnych rozrywek na świeżym powietrzu coraz mniejsza. Teraz jest najlepszy czas na to, żeby nadrobić filmowe zaległości i zrelaksować się czy to na seansie filmu akcji, czy komedii romantycznej w bożonarodzeniowym klimacie.

Sprawdź aktualny repertuar Multikina na stronie https://multikino.pl/repertuar/lublin. Polecamy przede wszystkim „Last Christmas”, nowe „Gwiezdne Wojny”, „Był sobie pies 2” i „Jak poślubić milionera”.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.