Motor Lublin zagra ze Śląskiem Wrocław na jubileusz 65-lecia klubu

Lubelski klub Motor Lublin w tym roku obchodzi swoje 65-lecie. W ramach obchodów na terenie Areny Lublin odbędzie się festyn rodzinny, a jako główna atrakcja imprezy Motor zagra ze Śląskiem Wrocław przyjacielski mecz.

10 października przed południem na błoniach Areny Lublin rozpocznie się festyn rodzinny z atrakcjami dla najmłodszych. Konkursy, występy artystyczne, a także zabawy pod okiem doświadczonych animatorów. Dzieci będą mogły korzystać bezpłatnie z przygotowanych atrakcji tj. dmuchanych zjeżdżalni, miękkiej góry czy pomalować sobie twarze w barwy Motoru i Śląska.

Na telebimie wyświetlane będą zaś historyczne mecze Motoru. Zapewnione ma być również zaplecze gastronomiczne: grill, wata cukrowa, popcorn itp. W godzinach popołudniowych równolegle na boisku bocznym Areny zaplanowano sportowe imprezy towarzyszące.

Główną atrakcją obchodów jubileuszu będzie mecz pierwszych drużyn Motoru Lublin i Śląska Wrocław, zaplanowany na godzinę 17:30. Wybór drużyny nie był przypadkowy. Fani obydwu klubów od wielu lat przyjaźnią się ze sobą, stąd pomysł by to właśnie drużyna Śląska uświetniła obchody 65-lecia. Ostatni raz Śląsk zaprezentował się w Lublinie w 2008 r. Wówczas w ramach rozgrywek ligowych pokonał Motor 1:0. Ekipa z Wrocławia przyjedzie na Arenę o godzinie 15:30 i również o tej godzinie zostaną otwarte bramy stadionu.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.