Motor Lublin ulega Jagiellonii Białystok 0:2 – przegrana na własnym stadionie

zawodnicy, mecz piłki nożnej

W zaległym meczu 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy, Motor Lublin przegrał na własnym stadionie z Jagiellonią Białystok 0:2. Gole dla drużyny z Białegostoku zdobyli Taras Romańczuk oraz Kristoffer Hansen. Mimo licznych ataków podopiecznym trenera Stolarskiego nie udało się odwrócić losów meczu.

Szybkie prowadzenie Jagiellonii

Już w 4. minucie spotkania Jagiellonia wyszła na prowadzenie po bramce Tarasa Romańczuka, który skutecznie wykorzystał podanie od Kristoffera Hansena. Mimo prób odpowiedzi ze strony Motoru m.in. po strzale Michała Króla, do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Niewykorzystane szanse Motoru i kolejny cios Jagiellonii

Po przerwie Motor nadal naciskał, ale świetne okazje marnował Kaan Caliskaner. W 50. minucie Jagiellonia podwyższyła prowadzenie po przypadkowej sytuacji, gdy piłka trafiła do Hansena, a ten oddał mocny strzał na 0:2. Motor starał się odrobić straty, jednak zabrakło skuteczności i detali w wykończeniu akcji.

Jak oceniasz występ Motoru w tym spotkaniu? Czy zespół Stolarskiego ma szansę poprawić swoją grę w kolejnych meczach? Podziel się swoją opinią w komentarzach i udostępnij artykuł!