Motor Lublin ma nowego kapitana drużyny. Wybór był oczywisty

Żużlowcy Motoru Lublin
Żużlowcy Motoru Lublin | fot. Miasto Lublin

Żużel. Speedway Motor Lublin ogłosił, że w sezonie 2023 kapitanem drużyny będzie 41-letni Jarosław Hampel. W 2022 roku był nim Mikkel Michelsen, który odszedł do Włókniarz Częstochowa.

Hampel przejmie rolę Michelsena

W niedzielę o nowym kapitanie drużyny poinformował klub za pośrednictwem mediów społecznościowych, ale za bardzo się o tym nie rozpisywał.

Podczas naszego zgrupowania w Calpe zrobiliśmy naradę całego teamu i jej wynik był jednogłośny. Nie mogło być inaczej… Jarek Hampel KAPITANEM MOTORU LUBLIN W SEZONIE 2023 – napisano w bardzo krótkiej informacji.

O decyzji klubu poinformował również sam Jarosław Hampel.

To wielka sprawa, że mogę być Kapitanem w mistrzowskiej drużynie Speedway Motor Lublin w sezonie 2023. To ogromnie motywujące, że koledzy z drużyny wybrali właśnie mnie. Dziękuję! – napisał Hampel na swoim Facebooku.

Wśród kandydatów na miano kapitana drużyny typowano również Bartosza Zmarzlika i Dominika Kubera. Wybór Hampela nie może jednak dziwić. Przemawia za nim doświadczenie oraz fakt, że jest on dwukrotnym wicemistrzem świata.

Hampel został wybrany na kapitana na drużynowym zgrupowaniu w Hiszpanii.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.