Motor Lublin dopiął swego! Ma licencję, o którą się starał

Mecz Motor Lublin vs. Wisła Kraków
Mecz Motor Lublin vs. Wisła Kraków | fot. Motor Lublin

Jeżeli awansuje, będzie mógł zagrać w ekstraklasie. PZPN dał Motorowi Lublin licencję w sezonie 2024/2025 na grę w PKO BP Ekstraklasie.

Motor Lublin może grać w ekstraklasie

W czwartek 9 maja komisja ds. licencji klubowych PZPN rozpatrzyła wnioski o przyznanie licencji m.in. dla klubów Fortuna 1. Ligi z możliwością awansu do rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. Komisja postanowiła przyznać Motorowi Lublin licencję upoważniającą klub do uczestnictwa w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2024/2025.

Jednak do ekstraklasy może awansować tylko jeden klub. Motor Lublin walczy o awans do ekstraklasy. Ma niewielkie szanse na awans bezpośredni. Wszystko wskazuje na to, że zespół z Lublina, o prawo do gry w krajowej elicie zagra w barażach.

W trzech ostatnich meczach I ligi piłkarze Motoru Lublin będą walczyć o to, by przesunąć się do strefy barażowej. Aktualnie zajmują 8. miejsce w tabeli ze stratą zaledwie jednego punktu do szóstej Wisły Kraków.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.