Motocyklista z pasażerką i 200 km/h na liczniku [WIDEO]

Motocyklista z pasażerką i 200 km/h na liczniku [WIDEO] - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Prawie 200 km/h miał na liczniku 20-latek, który z taką prędkością poruszał się po drogach powiatu krasnostawskiego. Wiozący pasażerkę mężczyzna nie reagował na policyjne sygnały do zatrzymania się.

W miejscowości Łopiennik Podleśny jechał z prędkością przekraczającą 170 km/h gdzie obowiązuje ograniczenie do 90 km/h.

Oprócz przekroczenia dopuszczalnej prędkości, mężczyzna popełnił szereg innych wykroczeń. Motocyklista wyprzedzał inne pojazdy w niedozwolonych miejscach, w rejonie oznakowanego skrzyżowania z przejściem dla pieszych oraz na pasie ruchu ograniczonym słupkami.

Jak się okazało, kierowca wraz z pasażerką w terenie zabudowanym jechał z prędkością niemalże 100 km/h. Funkcjonariusze włączyli sygnały dźwiękowe i błyskowe, jednak motocyklista nie reagował na nie.

Kolejne pomiary prędkości wskazywały, iż motocyklista jechał z prędkością nawet 195 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali motocyklistę w miejscowości Zakręcie. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec Zamościa. Nie posiadał on kategorii prawa jazdy uprawniającej do kierowania tego typu motocyklami. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a za popełnione wykroczenia, w tym spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa dla pasażerki, odpowie przed sądem.

materiały policji

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.