Motocyklista wyprzedził radiowóz na obwodnicy Lublina, jadąc z prędkością 180 km/h

Motocyklista jechał obwodnicą Lublina z prędkością 180 km/h
Motocyklista jechał obwodnicą Lublina z prędkością 180 km/h | fot. KMP Lublin

Policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali w weekend motocyklistę, który po obwodnicy Lublina pędził z prędkością 180 km/h. Jak się okazało, 25-latek nie miał wymaganych uprawnień.

Motocyklista wyprzedził radiowóz

W niedzielę (22.05) policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie patrolowali radiowozem nieoznakowanym drogę ekspresową S12. W pewnym momencie funkcjonariusze zostali wyprzedzeni przez szybko jadący motocykl. Mundurowi od razu ruszyli za pojazdem.

Podczas pomiaru mężczyzna pędził z prędkością 180 km/h. Policjanci natychmiast zdecydowali o zatrzymaniu kierującego. Był nim 25-letni mieszkaniec Puław. Podczas kontroli wyszło na jaw, że mężczyzna w nie posiadał uprawnień do kierowania. Sprawa została skierowana do sądu.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.