Motocykliści zbierają dary dla podopiecznych Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie

Lubelscy motocykliści dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie | materiały organizatora

W najbliższą niedzielę najmłodsi pacjenci Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie otrzymają wyjątkową niespodziankę. Wszystko za sprawą motocyklistów, którzy organizują dla nich zbiórkę darów.

Motocykliści z naszego miasta już po raz trzeci organizują wyjątkową akcję dla podopiecznych Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie. Po raz pierwszy do tej akcji włączy się Stowarzyszenie Motocyklowe „Furia” zrzeszająca funkcjonariuszy Służby Więziennej z Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim. Na obecną chwilę stowarzyszenie zrzesza 23 czynnych funkcjonariuszy, którzy chętnie włączają się do różnych akcji charytatywnych.

„Zapraszamy wszystkich motocyklistów do wzięcia udziału w już III akcji pomocy dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie, tak jak co roku zbieramy dary dla najmłodszych podopiecznych” – zachęca Karol Niedźwiadek, organizator akcji.

Wydarzenie zostało zaplanowane na niedzielę, 13 września. O godz. 10.30 na parkingu przed Areną Lublin zaplanowano zbiórkę motocyklistów, gdzie będą podstawione samochody, które przyjmą paczki od uczestników. Następnie wszyscy motocykliści ruszą w zorganizowanym i zabezpieczonym szyku do Hospicjum na ul. Lędzian 49.

Niestety stan dzieci, które przebywają w placówce, nie pozwala na to, aby można było się z nimi spotkać. Dlatego też na miejscu zostanie zrobione pamiątkowe zdjęcie motocyklistów, a upominki będą przekazane opiekunom.

Po całej akcji przekazania prezentów i paczek organizatorzy zapraszają wszystkich na drobny poczęstunek do lokalu Stajnia Drwala przy ul. Abramowickiej w Lublinie. Na każdego uczestnika akcji czekać będzie napój, ciepła przekąska z grilla i miła atmosfera.

Ty też możesz pomóc!

Jeśli nie masz motocykla, a chciałbyś wziąć udział w akcji i pomóc dzieciom, możesz skontaktować się z tej sprawie z Karolem Niedźwiadkiem pod numerem telefonu 505 686 994.

Lista potrzebnych darów dla podopiecznych Hospicjum (organizatorzy proszą o dary wyłącznie z poniższej listy):

I. ŚRODKI HIGIENICZNE: wkładki odleżynowe, podkłady higieniczne, pampersy, kosmetyki hypoalergiczne (szampony, mydła w płynie, pianki, żele), kremy przeciwko odparzeniom (typu sudocrem), kremy łagodzące (bepanthen etc.), chusteczki nawilżane.

II. ARTYKUŁY PIŚMIENNICZE: rysowanki, kredki, farby, książeczki kontrastowe i inne książeczki dla maluszków, zawierające obrazki i mało treści, flamastry.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.