Moto Session 2016 w Lublinie. Wystawa aut i motocykli

Zabytkowe, po tuningu i te prosto z salonu | fot. Dominik Wąsik

To jedyna taka impreza motoryzacyjna na Lubelszczyźnie. Obok najnowszych samochodów, zabytkowe auta i motocykle, a także pokazy i spotkania z ekspertami. Weekend 7-8 maja na Targach Lublin.

Targi motoryzacyjne Moto Session to jedyna impreza na Lubelszczyźnie, która łączy prezentację nowych i zabytkowych samochodów z widowiskowymi pokazami i poradami ekspertów. W tym roku na zwiedzających czekać będą wystawy nie tylko samochodów, ale także motocykli, a ponadto spotkania z pasjonatami motoryzacji, ciekawostki z branży
i ekstremalne pokazy.

Na terenie Targów Lublin zaparkują auta najbardziej znanych światowych firm. Wśród wielu modeli pojawią się premiery takich marek jak m.in.: Fiat, Ford, Opel, Peugeot, Renault, Mitsubishi, Skoda. W strefie motorsport staną auta rajdowe i wyścigowe startujące w RSMP (Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski) i GSMP (Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski). Ponadto – samochody off-road, amerykańskie, samochody po tuningu oraz sprzęt car audio.

Wrażeń dostarczą pokazy driftu, jazdy wyczynowej na motocyklach, elektrycznej deskorolce czy trajku. Zwiedzający będą mieli okazję poczuć adrenalinę na fotelu pasażera w drift taxi.

Mistrzostwa Pierwszej Pomocy

Podczas Moto Session odbędzie się etap okręgowy XXIV Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy w Lublinie organizowany przez Polski Czerwony Krzyż. W Mistrzostwach udział biorą 5-osobowe drużyny szkół ponadgimnazjalnych, które przygotowują się do zmagań przez cały rok szkolny. Zadaniem drużyn jest udzielenie pierwszej pomocy na specjalnie zaaranżowanych stacjach urazowych. Ich działania oceniają Sędziowie – Instruktorzy Pierwszej Pomocy PCK, ratownicy.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.